© 2013 Správa stránky: EasyTech, s.r.o.

Aktuálne projekty

Podpora pomáhajúcich profesií 3

logo POP3

Jeho cieľom je prostredníctvom pôsobenia pomáhajúcich profesií podporiť zabezpečenie rovností príležitostí vo vzdelávaní a digitálnu transformáciu vzdelávania. Naša MŠ vďaka projektu získala jednu pozíciu školského špeciálneho pedagóga a dve pozície pedagogických asistentov.
viac informácií na https://nivam.sk

Čerstvé hlavičky

Cieľom projektu je aby deti mali doplnený denný prísun zeleniny či ovocia.
Naša MŠ prostredníctvom uvedeného projektu získala to, že vždy v utorok si vyzdvihneme v predajni Kaufland zazmluvnenú jednu porciu ovocia pre každé zapísané dieťa v MŠ. Dieťa, ktoré nie je v tento deň prítomné si môže prísť do MŠ po svoju porciu.

Školské mlieko

Cieľom projektu je aby deti mali doplnený denný príjem slovenských neochutených mliečnych výrobkov v podobe 3,5% mlieka, bieleho jogurtu, acidofilného mlieka, tvrdého syra, tvarohu.
Tieto výrobky sa nepoužívajú na varenie, ale ako doplnok celodennej stravy.

Školské ovocie

Cieľom projektu je aby deti mali doplnený denný príjem o sezónne slovenské ovocie alebo zeleninku. V zime sú to jablká, potom na jar jahody, čerešne, hrach, melón, ríbezle a pod.
Tieto výrobky sa nepoužívajú na varenie, ale ako doplnok celodennej stravy.

Triedime použité batérie so Šmudlom

Cieľom projektu je naučiť deti správne triediť odpady (batérie sú nebezpečný odpad) a rodičom či priateľom školy ponúknuť možnosť „zbaviť“ sa jednoducho a ľahko batérií aj tým, že ich môžu dať do nádoby ktorá je umiestnená priamo pri vstupe do MŠ.
Za zber batérií je MŠ odmenená sumou 100,- za 200 kg vyzbieraných batérií. Zároveň má MŠ zdarma jeden eko-výchovný program každý druhý rok.