© 2013 Správa stránky: EasyTech, s.r.o.

Aktuálne projekty

Podpora pomáhajúcich profesií 3

logo POP3

Jeho cieľom je prostredníctvom pôsobenia pomáhajúcich profesií podporiť zabezpečenie rovností príležitostí vo vzdelávaní a digitálnu transformáciu vzdelávania. Naša MŠ vďaka projektu získala jednu pozíciu školského špeciálneho pedagóga a dve pozície pedagogických asistentov.
viac informácií na https://nivam.sk

Školské mlieko

Cieľom projektu je aby deti mali doplnený denný príjem slovenských neochutených mliečnych výrobkov v podobe 3,5% mlieka, bieleho jogurtu, acidofilného mlieka, tvrdého syra, tvarohu.
Tieto výrobky sa nepoužívajú na varenie, ale ako doplnok celodennej stravy.

Školské ovocie

Cieľom projektu je aby deti mali doplnený denný príjem o sezónne slovenské ovocie alebo zeleninku. V zime sú to jablká, potom na jar jahody, čerešne, hrach, melón, ríbezle a pod.
Tieto výrobky sa nepoužívajú na varenie, ale ako doplnok celodennej stravy.

Naša super dielnička

Z nadácie SPP sme vybavili dielničku pre skutočné majstrovanie detí v hodnote 1300,- eur.
Cieľom projektu je získavať technickú gramotnosť, technické myslenie a skúsenosti s reálnymi pracovnými materiálmi, nástrojmi.

Zbierame zubné kefky „Curaprox“

ktoré premeníme na farebné odpadkové koše. Cieľom projektu je uvedomiť si recyklovateľnosť predmetov.